Facebook live stream
Hírek/Nachrichten/Správy

Osztrák bajnokság 2018-as naptára

December 18, 2017 | BiGBeni

Alig ért véget a 2017-es bajnokság és már el is készült nyugati szomszédunk 2018-as bajnokságának naptára, melyben újra szerepel a Janner Rally.

ORB naptártervezet 2018

Az előzetes tervek szerint újra Egerben kezdőik a 2018-as Országos Rally Bajnokság, melyben az előzetes tervezet 8 futam szerepel.

Kategóriagyőzelem Santa Domenicán

November 28, 2017 | MR Racing SE

Egy váltóproblémával együtt is az abszolút 10. pozícióban végzett a múlt hétvégi Santa Domenica Rally Shown a Maricsek Miklós - Bán Viktor kettős, illetve megnyerték a saját kategóriájuk, a Prodoction Car Trophy küzdelmeit.

Hideg negyedik, Várkonyi hatodik

November 28, 2017 | Korda Racing

A Korda Racing mindkét versenyautója sikerrel teljesítette a horvátországi Santa Domenica Rally Show-t, Hideg Krisztián és Kerék István a Skodával az abszolút negyedik, Várkonyi Szabolcs és Makai Gergely a Hyundai-jal az abszolút hatodik helyen érkezett célba.

Év végi meglepetés

November 23, 2017 | Ritmus ASE

A Mitrpa Kupa éves 3. helye után úgy döntött a Ritmus Ase párosa, Várkonyi Szabolcs-Makai Gergely, hogy meglepi magát az általa nagyon kedvelt Rallye Show Santa Domenicára és kipróbál egy R5-ös autót.

Ismét két R5-össel Horvátországban

November 24, 2017 | Korda Racing

November utolsó hétvégéjén, alig egy hónappal a Rally Croatia után a Korda Racing mindkét R5-ös versenyautója visszatér Horvátországba: a Skoda Fabiában ezúttal is Hideg Krisztián foglal helyet, míg a csapat Hyundai i20-asát Várkonyi Szabolcs küldi harcba.

Horvátországban melegítenek

November 22, 2017 | MR Racing SE

Déli szomszédjainknál, a horvátországi Santa Domenica Rally Show-n folytatja éves programját az MR Racing Hondás párosa a Neukirchner András - Guzi Róbert duó.

A célunkat megvalósítottuk

November 17, 2017 | Gulf Racing Hungary

November második hétvégéjén, Visontán rendezték a harmadik Gulf Racing Day elnevezésű élménynapot, aminek a vártnál nagyobb sikere lett.

Aranyos búcsú az N csoporttól

November 17, 2017 | MR Racing SE

A 3-as kategória idei bajnoka, a Matics - Zejda kettős magabiztos versenyzéssel szerezte meg idei harmadik győzelmét a szezonzáró Eger Rallye-n, míg az Osváth - Répás duó ugyanitt a harmadik helyen végzett, ezzel pedig bebiztosították az év végi ezüstöt a csapattársaik mögött.

Minden jó, ha a vége jó

November 12, 2017 | Varga Racing Team

Csalódottságát félre téve, a nézői igényeket szem előtt tartva állt rajthoz a Credobus Eger Rallyen Lángi Attila.

Szezonzáró verseny

November 09, 2017 | LP Winner Motorsport

A CREDOBUS Eger Rallye-val zárták a 2017-es Országos Rallye Bajnokságot az LP Winner Motorsport versenyzői.

A várt év végi győzelem

November 09, 2017 | Garmin Racing Team

A hétvégi szezonzáró egri versenyen a Garmin Racing Team-et ezúttal a Gyarmati Ariel-Kocsis György duó képviselte.